Земельну реформу координуватиме робоча група

3 вересня 2015 71 0
Земельну реформу координуватиме робоча група
Кurkul.comЗемельну реформу координуватиме робоча група

Міністерство агарної політики та продовольства України і Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ініціювало створення Міжвідомчої робочої групи з координації земельної реформи. Про це повідомила заступник міністра Міністерства агарної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, пише прес-служба Міністерства агарної політики та продовольства України.

За її словами, метою створення робочої групи є робота з формування державної аграрної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу та забезпечення продовольчої безпеки держави і формування державної політики в галузі земельних відносин. До реалізації проекту залучено більше 10-ти обласних державних адміністрацій.

«В основі – три компоненти, зокрема аналітична підтримка, створення системи моніторингу земельних відносин, покращення доступності та якості даних про агросектор, а також публічне обговорення ключових реформ та діалог між приватним та державним сектором», — зазначила посадовець.

Також вона додала, що до її складу планується долучити народних депутатів України, представників зацікавлених міністерств та відомств, громадськості та міжнародних фінансових організацій.

«Робочу групу планується створити в рамках керівного комітету проекту «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні», — зазначила Владислава Рутицька.

Виконано за допомогою Disqus