Арктичні яблука Фуджі допустять до продажу в Канаді

5 лютого 2018 145 0
Арктичне яблуко Фуджі
arcticapples.comАрктичне яблуко Фуджі

Сорт яблук «Арктичний Фуджі» був схвалений Канадським агентством продовольчої інспекції (CFIA) і Міністерством охорони здоров’я Канади (HC). Яблука з «відключеним» ферментом, який викликає потемніння фруктів, почнуть продавати навесні. Про це повідомляє freshplaza.com.

«Сорт «Арктичний Фуджі» не створює більш високого ризику для здоров’я людини, ніж інші яблука, доступні в даний час на канадському ринку», — йдеться в повідомленні вищезазначених організацій.

Яблука успішно пройшли перевірку на алергенність і поживну цінність. Постачальники оригінального сорту сподіваються, що продукт стартує успішно й дозволить урізноманітнити вибір для споживачів.

«Арктичні яблука» мають унікальну властивість, яка запобігає ферментативному потемнінню м’якоті, навіть якщо фрукти нарізати шматочками або запекти в печі. Завдяки застосованій біотехнології, фермент, відповідальний за потемніння яблук, був вилучений.

Автори сорту вважають, що властивість яблук зберігати привабливий колір має бути оцінена споживачами, й очікують схвалення від Міністерства сільського господарства США із санітарного нагляду за тваринами й рослинами (USDA APHIS). Крім канадського ринку, вони хотіли б завоювати споживачів і в США.

Виконано за допомогою Disqus