На Вінниччині реалізують проект з розвитку садівництва на €500 тис

16 лютого 2018 1501 0
ЄС виділили €500 тис. на розвиток садівництва
Kurkul.comЄС виділили €500 тис. на розвиток садівництва

За два роки у Вінницькій області планують реалізувати проект яблуневого кластеру за європейськими аналогами та за фінансової підтримки ЄС у розмірі €500 тис. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Проект реалізовуватимуть за кошти ЄС у Барській та Северинівській об’єднаних територіальних громадах.

«Яблуневий шлях» — це проект використання регіонального бренду «Подільське яблуко» для розвитку громад, завдяки промоції як самих територій, пов’язаних із вирощуванням яблук, так і місцевої продукції з тих же яблук», — ідеться у повідомленні.

На думку фахівців, завдяки проекту вдасться збільшити додану вартість місцевої продукції садівництва, а також в цілому вплинути на розвиток домогосподарств, які займаються вирощуванням яблук.

За словами директора Центру розвитку місцевого самоврядування Олега Левченка, впровадження проекту дозволить створити у регіоні унікальний кластерний офіс, де садівники зможуть отримати нові компетенції.

Також у рамках проекту планується створення туристичного яблуневого маршруту, що посприяє розвитку місцевих громад та підвищить економічні показники регіону. Презентація проекту відбудеться уже ближчим часом.

 

Виконано за допомогою Disqus