Держгеокадастр визначив черговість передачі земельних ділянок ОТГ

1094
0
Передача земель ОТГ відбуватиметься за графіком
Kurkul.comПередача земель ОТГ відбуватиметься за графіком

Держгеокадастр повідомив, у якій послідовності об’єднані громади будуть отримувати у власність державні землі. Служба оприлюднила «План-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 р.». Про це повідомляє mk.gov.ua.

Читати по темі: Процес отримання земель у власність розпочали 99 % ОТГ

Як відомо, 31 січня цього року Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві.

Держгеокадастр розпочав процес передачі земель з 1 лютого 2018 р. Для висвітлення стану передачі земель об’єднаним територіальним громадам створено спеціальний портал (otg.land.gov.ua) та для отримання оперативних консультацій з даного питання від фахівців Держгеокадастру працює гаряча лінія (0 800 502 528).

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus