Реклама

Процес отримання земель у власність розпочали 99 % ОТГ

13 лютого 2018 265 0
ОТГ зробили перший крок до отримання земель
Kurkul.comОТГ зробили перший крок до отримання земель

Майже всі ОТГ (657 із  665) за тиждень уклали з головними управліннями Держгеокадастру в своїх областях меморандуми про співпрацю при здійсненні заходів щодо передачі сільгоспземель державної власності у комунальну. Решта ОТГ завершують підготовку до підписання. Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.

У меморандумі сторони в особі начальника Головного управління Держгеокадастру та сільського/селищного/міського голови, який виступає від імені об’єднаної територіальної громади, фіксують взаємні зобов’язання та підходи до процесу. Також у документі зафіксовані основні етапи такої передачі та їх послідовність, деталізовані дедлайни в частині видачі наказу про проведення інвентаризації тощо. Сторони зобов’язуються максимально сприяти одна одній на всіх етапах.

«Зараз наше завдання — зробити процес передачі земель максимально оперативним, прозорим та комфортним для усіх сторін», — повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

Офіційно процедура передачі ділянок стартує після того, як рада ОТГ прийме на сесії рішення про звернення до Держгеокадастру щодо передачі земель, а Головне управління Держгеокадастру в області отримає відповідне клопотання. В середньому процес передачі земель для однієї ОТГ може тривати близько двох місяців.

 

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою