Стало відомо, де і коли пройде АГРОПОРТ 2018

15 лютого 2018 232 0
До п’ятої річниці форуму в Україні буде запущено новий проект
Kurkul.comДо п’ятої річниці форуму в Україні буде запущено новий проект

Перший AGROPORT цього року пройде у Львові 19-21 квітня. Наступний — у Херсоні 26-28 липня. Завершить серію агропромислових виставок AGROPORT Харків 11-13 жовтня. Про це повідомила прес-служба виставки.

AGROPORT ЗАХІД ЛЬВІВ 2018

VII Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства відбудеться 19-21 квітня 2018 р. у Міжнародному аеропорті «Львів» ім. Д. Галицького.

АГРОПОРТ Захід Львів 2018 буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем — тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство тощо.

AGROPORT ПІВДЕНЬ ХЕРСОН 2018

VIII Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства відбудеться 26-28 липня 2018 р. у Міжнародному аеропорті «Херсон».

АГРОПОРТ Південь Херсон 2018 буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем — інвестиційний потенціал Південної України, логістика с/г продукції (в тому числі — річкове перевезення), зрошення, овочівництво, садівництво, виноробство, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, рибальство, молочне скотарство, птахівництво, ланцюги доданої вартості (перероблення с/г продукції), туризм, енергоефективні технології, розумні та IT- технології.

АГРОПОРТ СХІД ХАРКІВ 2018

IX Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства відбудеться 11–13 жовтня у Міжнародному аеропорту «Харків».

АГРОПОРТ Схід Харків 2018 буде орієнтований на великих та середніх фермерів. Серед ключових тем — рослинництво, птахівництво, кормовиробництво, тваринництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство тощо.

У 2018 р. особлива увага буде приділятись проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології.

Також спеціально до п’ятої річниці форуму в Україні буде запущено новий проект — Українське Трипілля. Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України, а перший етап пройде саме на Львівщині в третій день заходу (21 квітня).

 

 

Виконано за допомогою Disqus