Limagrain представила інноваційні рішення для точного землеробства, зокрема, у вирощуванні кукурудзи

19 лютого 2018 371 0
Віктор Карбівський, генеральний директор компанії «Лімагрейн Україна»
Віктор Карбівський, генеральний директор компанії «Лімагрейн Україна»

15 лютого в Києві відбулась конференція інноваційних рішень компанії Limagrain під назвою «Мистецтво інновацій». Аби дізнатися про новинки, які відома насіннєва компанія з французьким корінням пропонує вітчизняному ринку, захід відвідали понад 500 аграріїв з різних куточків України. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Як зазначив генеральний директор компанії «Лімагрейн Україна» Віктор Карбівський, серед інших компанію вирізняють три основні особливості. По-перше, вона є виключно насіннєвою. По-друге, її акціонерами є французькі фермери, що добре знають потреби аграріїв. А по-третє, Limagrain вирізняється своєю інноваційністю і майже щорічно виводить на ринок нові технологічні продукти.

Зокрема, детально про основні напрями, за якими працюють селекціонери компанії, розповів директор з розвитку портфоліо кукурудзи в Європі Карой Купі.

«Компанія Limagrain займається селекцією генетично модифікованих гібридів кукурудзи для тих країн та ринків, де ГМ культури дозволені, наприклад, для ри нків країн Латинської Америки. Отримання нових гібридів кукурудзи шляхом генетичної модифікації відбувається за 4-ма програмами: за стійкістю до гербіцидів, стійкістю до шкідників, поліпшенням засвоєння азотних добрив та ефективнішим використанням вологи», — зазначив Карой Купі.

Ці ж напрямки селекції важливі і для гібридів, виведених звичайним шляхом. Ці фактори враховані у нових гібридах кукурудзи ЛГ 30254 та ЛГ 30352, які Карой Купі презентував у доповіді.

Менеджер з інноваційних проектів компанії Limagrain Альфонс Хоро, розповів про результати впровадження технології Hydraneo в Україні. Гібриди кукурудзи, створені за цією технологією, мають вищу посухостійкість, що сьогодні особливо актуально, зважаючи на погодні умови останніх років. Експерт також розповів про інноваційну розробку, представлену в шоу-румах конференції. Це програма Hydraneo Tool, за допомогою якої аграрії можуть отримати рекомендації щодо способів зниження стресів від нестачі вологи для конкретного гібриду в конкретній місцевості.

Ще одну новітню розробку програму — EASY VR — представив керівник проекту з точного землеробства компанії Limagrain Лоран Бартез. Як з’ясувалося під час проведеного серед учасників інтерактивного голосування, більшість аграріїв знайомі або використовують таку технологію, як змінні норми висіву. Презентована програма дає рекомендації щодо норм висіву на різних ділянках одного поля відповідно до аналізів супутникових знімків за кілька років та кліматичних умов.

«Це дасть змогу сільгоспвиробнику отримати максимальну  врожайність та оптимізує технологію вирощування. Як результат, підвищиться рентабельність  виробництва кукурудзи», — пояснив Віктор Карбівський.

Крім того, на конференції учасники могли дізнатися про переваги вирощування на корми кукурудзи саме силосного напряму, про спеціалізовану техніку для виробництва кукурудзи від компанії KUHN, а також про досвід господарств, які вже використовують аграрні розписки.

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 3°

Вітер

4.3м/с

Опади

6.8мм

Вологість

68%