Євраліс Семенс представила новинки на виставці Агро Весна 2018

26 лютого 2018 129 0
Євраліс Семенс представила новинки на виставці Агро Весна 2018

Менеджер компанії Євраліс Семенс в Київській та Житомирській областях Микола Котляр розповів про все те, чим компанія вирішила поділитись на виставці Агро Весна 2018.

Компанія Євраліс представила на виставці 5 культур: кукурудза, соняшник, соя, сорго, ріпак. Основний акцент на кукурудзу Золотої Лінії, до якої входять гібриди ЕС Конкорд, ЕС Астероід, ЕС Креатив та ЕС Метод. Ці гібриди входять до інноваційного бренду Tropical Dent — гібриди, які мають високу врожайність, стабільність та швидку вологовіддачу. Ці та гібрид Гармоніум додатково компанія Євраліс протравила фунгіцидом Максим XL, інсектицидом Пончо та регулятором росту Гуміфілд для хорошого старту та вирівняних сходів.

Що стосується урожайності, то в залежності від області показники різні. Гібрид ЕС Конкорд з ФАО 250 по Чернігівщині дав 11 т/га, у Вінницькій області в господарстві «Агробуд» Оратівського району було висіяно 98 гібридів лінійки різних компаній. Три гібриди нашої компанії (ЕС Астероід, ЕС Метод і Гармоніум) зайняли 3 перших місця. Урожайність до 11,5 т/га.

«У 2017 р., до існуючих гібридів лінійки Золота Лінія ЕС Конкорд, ЕС Астероід і ЕС Метод, додалось ще два,  ЕС Креатив з ФАО 300 і Гармоніум з ФАО 380. В 2018 році додається ще два гібриди: ЕС Інвентів з ФАО 300 та бестселер ЕС Фарадей з ФАО 350. Ми бачимо випробування в Болгарії, Румунії, Німеччині, тому можемо сказати, що ЕС Фарадей — це локомотив нашої компанії», — розповідає Микола Котляр.

Відвідувачі нашого стенду отримали інформацію щодо наших інноваційних гібридів соняшнику, серед яких один з найкращих гібридів, стійких до всіх відомих рас вовчка ЕС Белла, з високою толерантністю до хвороб. Дає щороку стабільну врожайність від 3,8-4,0 т/га. Наприклад, в 2017 р. отримали в Вінницькому районі врожайність 4,63 т/га. Відбулась презентація новинок, ЕС Нірвана, середньо-ранній гібрид, стійкий до рас вовчка >G, з високим потенціалом врожайності: в Вінницькій області, Вінницькому районі показав результат 4,54 т/га, а в Рівненській області, в Радивилівському районі — 4,87 т/га.

Серед новинок Євраліс є гібриди, придатні до вирощування за системою Clearfieldта Clea rfield Plus, це Генераліс СЛ та гібрид ЕС Лоріс СЛП відповідно, вони стійкі до рас вовчка A-G. Ще серед новинок можна виділити ранній гібрид Сульфо ЕС Аркадія. В 2018 р. лінійка існуючих гібридів соняшнику також поповниться двома новими гібридами: ЕС Капріс та ЕС Графікс.

Виконано за допомогою Disqus