Сільський ревізор провів перевірку села Великі Копані на Херсонщині

27 лютого 2018 875 0
Команда Сільського ревізору
Команда Сільського ревізору

Сільський ревізор провів перевірку села Великі Копані на Херсонщині, що знаходиться посеред найбільшої в Європі пустелі.

У Великих Копанях найбільший в Україні овочевий ринок «Нежданний», де закуповується вся країна і найбільші супермаркети. У кожного жителя села є теплиці, де вирощують багато овочів

«Мабуть, нема такого міста чи району, який би не знав про ринок у Великих Копанях. Тут закуповується вся Україна, та й продавці — чи не з кожної області. Тут вам і й овочі, й кавуни, й фрукти. Чого тільки тут нема», — розповідає старший зміни на ринку Олександр Кудревський. 

Сільському ревізору вдалося потрапити до аграрія Сергія Ковальова. Він уже понад 20 років вирощує овочі в теплицях і продає їх на ринку. За цей час господар чимало експериментував з різними культурами, проте останні кілька років зупинився на вирощуванні редиски, перцю, баклажанів та капусти. 

«В селі ніхто не рахує економіку, всі працюють на інтуїцію. Це лотерея. Одного року вродив урожай, а ціни на нього немає. Іншого року урожаю нема, а ціни високі. Тому, вирощуючи культури, ми розраховуємо на джек-пот. Найстрашніше те, що можеш пропрацювати півроку, а потім…. не попав», — розповідає Сергій Ковальов. 

Таких «непопадань» у культуру буває чимало. Було й таке, що син Сергія 2 т капусти віддавав безкоштовно на полігон військовим, аби не викидати. А іншого року ця ж культура дає прибуток. 

Як пройшла ревізія, читайте на сторінках AgroPolit.com, а також слідкуйте за сторінкою проекту в Facebook.

Виконано за допомогою Disqus