Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.
- ТЕМА ДНЯ:
- Реєструємо пасіку: покрокова інструкція
Кабмін обіцяє мінімізувати нелегальний імпорт російських добрив

Уряд України має намір мінімізувати нелегальний імпорт в країну російських мінеральних добрив, щодо яких минулого року були вжиті антидемпінгові мита. Уряд розширить переліків кодів продукції, до якої застосовуються обмежувальні заходи. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, пише SuperAgronom.com.
«Ми розуміємо, що термін закінчується 18 квітня тих заходів, які ми застосували. Коди ми будемо змінювати, розширювати, щоб мінімізувати надходження нелегальних добрив», — сказав віце-прем'єр.
За його словами, російські добрива могли нелегально поставлятися з території інших країн СНД.
У свою чергу, прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що майбутнє рішення має захистити національних виробників і при цьому не допустити монополізації ринку всередині країни.
Нагадаємо, міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі в травні минулого року прийняла рішення про поновлення антидемпінгового мита на імпорт в Україну деяких азотних добрив російського виробництва у рамках захисту власного виробника і зниження залежності українських аграріїв від поставок хімпродукції.
У травні 2009 р. Україна ввела терміном на 5 років антидемпінгові мита на імпорт аміачної селітри з РФ в розмірі 11,91 %, за винятком компаній «Дорогобуж» і Мінерально-хімічної компанії «Єврохім», які співпрацювали з Міністерством економіки. Для них мита були визначені на рівні 9,76 % і 10,78 % відповідно.
У 2014 р. Україна в рамках проміжного перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту аміачної селітри з Росії ухвалила рішення про підвищення мита для російських постачальників до 36,03 %, продовживши строк дії спецмит ще на 5 років.

Читайте також
-
Вовчок соняшниковий: боріться і поборете
-
Дмитро Максименко: Метео Фарм зробить доступним точні метеопрогнози як для холдингів, так і для найдрібніших фермерських господарств
-
Посадка винограду та догляд в осінньо-зимовий період
-
Збирання врожаю сої пізніх строків достигання (рекомендації американських фахівців)
-
АгроПолігон Кернел Сидерати: Час збирати урожай
-
АгроПолігон «КВС-УКРАЇНА»: що показали посіви КОНВІЗО® СМАРТ у господарствах Камаз Агро та Агро ЛВ Лімітед
Матеріали до теми