На Житомирщині фермер прирік на голодну смерть десятки тварин

7 березня 2018 243 0
На Житомирщині фермер прирік на голодну смерть десятки тварин
Kurkul.comНа Житомирщині фермер прирік на голодну смерть десятки тварин

На Житомирщині в селі Кілки селяни намагаються врятувати тварин, кинутих власником напризволяще. Фермер узяв в оренду комплекс чотири роки тому, і спочатку доглядав за тваринами. Однак кілька місяців тому все змінилося, і тепер господар навідується на ферму раз у тиждень, а зустрічі з односельцями уникає, повідомляє ТСН.

Голодні схудлі коні закриті в брудних стайнях, стоять у гної, а в приміщенні немає ні сіна, ні комбікорму. Водночас, по засніженому полю гуляють ще десятка два овець — залишки від колись великого стада.

За словами місцевих селян, інші тварини вже померли голодною смертю. Самі ж вони намагалися погодувати худобу, однак власник тварин викликав поліцію і звинуватив селян у тому, що вони її труять.

Також власник комплексу не відкриває двері свого подвір’я й недоступний по телефону. Сільський голова зізнається, що про знущання над тваринами знає, але вплинути на фермера не може, тому що худоба — його приватна власність. Селяни звернулися в поліцію, після чого ферму обстежили і визнали, що тварини утримуються неналежним чином. Але це також нічого не змінило.

У поліції хочуть відкрити кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами, і якщо вина чоловіка за цією статтею буде доведена, йому загрожує штраф у 8,5 тис. грн або позбавлення волі до 5 років.

Виконано за допомогою Disqus