Черкаське борошно експортуватимуть до Анголи

8 березня 2018 591 0
Черкаське борошно експортуватимуть до Анголи
Kurkul.com

«Українська мукомельна компанія» укладе контракт на поставки борошна вищого і першого сортів до Республіки Ангола. Про це повідомила прес-служба компанії.

Читати по темі:  Українська мукомельна компанія представить свою продукцію на Gulfood-2018

«Поставки нашого борошна до цієї країни вже здійснювались. На превеликий жаль тодішній партнер нашої компанії припинив своє існування. Втім, якість продукції під торгівельною маркою «Королівське борошно» неодноразово доводила, ми — найкращі», — сказав керівник компанії Олександр Коротков.

За його словами, підписанню контракту передувала довга та копітка робота, адже ангольський ринок, як і ринки деяких інших країн Західної Африки вважається досить проблемним для експортерів.

«Першою обов`язковою вимогою до компанії-експортера на цьому ринку є підвищений рівень клейковини у борошні. По-друге, гравці цього ринку збуту доволі прискіпливо ставляться до якості продукції. Необхідно пройти багато експертиз, отримати відповідні документи, що підтверджують якість продукту. Вчора першу пробну партію черкаського борошна відправили до Анголи», — зазначив Олександр Коротков.

Він додав, що контракт розрахований на постійну щомісячну роботу.

Виконано за допомогою Disqus