Valtra може стати найпопулярнішим трактором серед українських фермерів

27 березня 2018 262 0
Трактор Valtra T–194
Прес-служба AGCOТрактор Valtra T–194

Тракторний бренд Valtra повертається на український ринок та має всі шанси стати одним з найпопулярніших у місцевих аграріїв. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Тріумфальному поверненню передувало європейське та світове визнання — завоювання престижних звань «Трактор року — 2018» та «Машина року — 2018» в номінації «Трактор вищого класу», а також отримання нагороди за кращий дизайн на виставці Agritechnica-2017 в Ганновері.

З середини березня відбувається поетапна презентація тракторів Valtra в дилерський центрах «Агроспейс» в різних областях України.

«Valtra кращий трактор 2018 р. в трьох номінаціях, а ми завжди ставимо собі ціль пропонувати нашим аграріям краще, що є у світовому машинобудуванні. А допомагає на в цьому наш головний партнер — світовий лідер сільгоспмашинобудування корпорація AGCO. Бренд Valtra вже затребуваний та буде одним з найбільш купованих в Україні. Техніка Valtra в лінійці «Агроспейс» в основному закриває сегмент тракторів 100–200 к.с., а на сьогоднішній день це той сегмент, що найбільш динамічно розвивається», — зазначив директор з продажів техніки компанії «Агроспейс» Василь Суховіїв.

На сьогоднішній день на українському ринку вже представлено дві моделі тракторів Valtra Т–серії: Т–194 (195 к.с.) та Т–234 Active (235 к.с.). В компанії не виключають, що наступними моделями можуть стати і інші силові моделі Т–серії та А–серія. Всі трактори Valtra оснащені двигунами AGCO Power, що виробляються в Фінляндії.

Загалом, передбачається, що основними користувачами тракторів Valtra стануть невеликі та середні фермерські господарства, у яких в обробітки значиться від 500 до 1 тис. га.

В кінці минулого року сервісні фахівці «Агроспейс» пройшли тижневе навчання на заводі–виробнику тракторів Valtra, були присутніми на випробуваннях техніки, побачили весь виробничий ланцюг. Відповідно до рекомендацій заводу–виробника, між сервісний інтервал для тракторів Valtra — 600 мотогодин, та «Агроспейс» все ж таки рекомендує проводити планові ТО не рідше разу на 300 мотогодин, здебільшого у зв’язку з невисокою якістю пального в Україні.

Вартість тракторів залежить від комплектації та умов поставки, але по співвідношенню ціна–вартість це одна з кращих пропозицій на ринку.

«Ми пропонуємо безліч зручних фінансових схем для покупців техніки Valtra — це і кредит, і лізинг. «Агроспейс» співпрацює з усіма українськими банками, а також може запропонувати  ряд партнерських програм, що розроблені спільно з корпорацією AGCO та ведучими вітчизняними банками, а також лізинговими компаніями», — повідомляє Василь Суховіїв.

Трактори Valtra можуть поставлятись як у базовій комплектації, так і конструюватись індивідуально під потреби клієнта з будь–яким набором опцій. Існує окрема студія–ательє Valtra, яка може встановити  будь–яке додаткове обладнання для потреб клієнта та придати трактору ексклюзивний вигляд, і це абсолютна новація.

Серед базових опцій можна відзначити навігаційні системи, передній підресорний міст, пневмопідвіска передньої вісі та кабіни, підлокітник Smart Touch. Серед «продвинутих» опцій зазначимо передпусковий дизельний обігрівач з дистанційним управлінням за допомогою телефону.

Виконано за допомогою Disqus

+ 17° ... + 3°

Вітер

3.2м/с

Опади

0мм

Вологість

41%