Бійці Легіону силою прорвали фермерську блокаду складів Імперії-Агро (ОНОВЛЕНО)

11 квітня 2018 3262 0
Учасники протесту біля складів
Kurkul.comУчасники протесту біля складів

Біля складів компанії «Імперія-Агро» в Кропивницькому стались сутички між «юристами» харківського «Легіону», який захищає інтереси «ТАСКОМБАНКу», та фермерами, що блокували виїзд фур. Про це Kurkul.com довідався безпосередньо від учасників подій.

Після того, як фермери заблокували склад і почали вимагати справедливості при видачі їм оплаченого товару, представники банку завантажили ще 5 фур і, застосувавши силу, відтіснили учасників блокади, щоб вивести свої автомобілі. Про постраждалих у результаті сутичок інформації немає.

За словами свідків подій, «ТАСКОМБАНК» вже забрав продукції на 62 млн грн і поки що зупинив дії щодо вивозу заставного майна зі складів. Наразі фермери знову пробують отримати товари згідно своїх накладних.

Головна проблема в тому, що на складах не відпускають товари, зазначені у переліку заставного майна банку, натомість пропонують фермерам отримувати на цю ж суму щось із неліквідів або малоходових товарів.

«Заміну проводять лише на ті позиції, яких немає у специфікації банку, за принципом «на тобі, небоже, що мені не гоже», — розповідає один із фермерів.

Представники ж «Імперії-Агро» займають пасивну позицію і не втручаються в суперечки, говорять блокувальники. Лише окремі регіональні менеджери присутні на місці й захищають права своїх клієнтів, пробують допомогти. Зокрема це представники компанії з Кропивницького, Івано-Франківська, Умані, Черкас, Кам’янця-Подільского.

Як стало відомо пізніше, наразі товари, у розмірі 40% від суми заявки, віддають лише кільком фермерським господарствам.

Затверджені покупці на відвантаження з 11.04.2018: ТОВ «Технополь-Агро», ТОВ «Агро-Еко», ТОВ «Карат»-ФГ «Степове»-СГ «Марина», ТОВ «Агрофірма Союз», СТОВ «Правда», ФГ «Садко», ФГ «Зоря», ПП «Профіт-Ленд Центр», ТОВ «Агроселект», «Люд-Вік Агро», «Укрнамсад», «Марінус-Д», «Роксолана», ПП «Агро», Отліванов І.В. — Отліванов С. В.

 

Виконано за допомогою Disqus