Голосування: хто таємний інвестор Імперії-Агро

17 квітня 2018 484 0
Яке ім'я приховує Юрій Оцабрик?
pixabay.comЯке ім'я приховує Юрій Оцабрик?

Незважаючи ні на що, у природи свій відлік часу. І до завершення посівної, його залишається все менше. Для фермерів, які мали «щастя» законтрактуватися в «Імперії-Агро» він плине особливо швидко. Як грім з ясного неба 1 квітня пролунала для фермерів новина про конфлікт Імперії Агро і ТАСКОМБАНКу.

Читати по темі: Конфлікт Імперії-Агро й ТАСКОМБАНКу загрожує фермерам зривом посівної

Після перемовин інтересантів цього конфлікту 11 квітня, яким передували сутички між фермерами та «юристами», що представляють інтереси «ТАСКОМБАНКу» біля складів Імперії Агро, власник «Імперії-Агро», Юрій Оцабрик заявив, що знайшов інвестора, який допоможе владнати конфлікт і пообіцяв назвати його і’мя відразу після переговорів.

Читати по темі: Оцабрик, Тігіпко та фермери провели тристоронні переговори

Попри обіцянку, ім’я інвестора Юрій Оцабрик так і не назвав. Kurkul.com спільно з Latifundist.com зібрали думки учасників ринку, щоб скласти список імовірних кандидатів на роль загадкового інвестора. На думку учасників ринку імовірними поручителями «Імперії-Агро» можуть бути: Олександр Герега, Сергій Кролевець, Сергій Тігіпко, Борис Подольський, Петро Лабазюк, Микола Гута та Андрій Гордійчук.

Пропонуємо і вам проголосувати за найбільш вірогідний, на вашу думку, варіант.

Виконано за допомогою Disqus