Суд повернув у державну власність сільгоспземлі на Харківщині

27 квітня 2018 303 0
Вартість землі становить 8 млн грн
Kurkul.comВартість землі становить 8 млн грн

Прокуратура через суд добилася повернення державних земель вартістю 8 млн грн у державну власність, які фермер незаконно передав у суборенду. Про це повідомила прес-служба Прокуратури Харківської області.

Барвінківський відділ Лозівської місцевої прокуратури направив до Барвінківського районного суду області позов з вимогою визнати недійсними договори оренди та суборенди земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення загальною площею 336 га.

Як розповів заступник керівника Лозівської місцевої прокуратури Дмитро Нестєров, ці земельні ділянки розташовані на території Гаврилівської сільської ради.

«Наприкінці 2014 р. землю надали у користування фізичній особі строком на 49 років з метою створення власного фермерського господарства. Тобто орендар отримав ділянки у користування за спрощеною схемою — без проведення земельних торгів», — ідеться в повідомленні.

Через кілька днів після укладення договорів оренди та їх реєстрації, новоспечений фермер передав всі земельні ділянки в суборенду одному з сільгосппідприємств району.

Виконано за допомогою Disqus