Компанія Ford розкаже дітям про важливість сільського господарства

99
0
Компанія Ford розкаже дітям про важливість сільського господарства
detroitnews.comКомпанія Ford розкаже дітям про важливість сільського господарства

У Детройті (США) на кошти гранту від фонду Ford Motor Co. побудували мобільну ферму Ford Mobile (автоматизовану теплицю, розміщену в 40-футовому закритому транспортному контейнері), щоб показати дітям, як насправді ростуть овочі. Про це повідолмяє Detroitnews.com.

Теплиця оснащена світлодіодним освітленням і сонячними батареями. Співробітники фонду та волонтери будуть не тільки вирощувати овочі, але і приїжджати з екскурсією до міських шкіл, щоб поговорити з дітьми про важливість сільського господарства й наочно показати, як можна виростити здоровий врожай.

Ідея створення мобільної ферми належить групі молодих співробітників Ford, які є учасниками нової корпоративної програми автовиробника, призначеної для підвищення комунікативних здібностей менеджерів.

У компанії вже працюють над новою моделлю ферми, яка буде мати збільшену потужність і буде здатна виробляти до 52 врожаїв на рік.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus