Реклама

На Київщині фермер розкидав мертвих свиней по навколишніх полях

13 травня 2018 1284 0
Київський фермер розкидав мертвих свиней по полям своїх сусідів
Kurkul.comКиївський фермер розкидав мертвих свиней по полям своїх сусідів

Жителі села Халеп’я в Обухівському районі Київської області поскаржилися, що на місцевій фермі постійно помирають свині, а власники скидають їх до ями з водою чи прикопують біля господарства, замість належного захоронення. Про це повідомляє Главком.

Жителька села Світлана Кочубей розповіла, що проблема зі смородом — постійна, а трупи знаходять на території ферми не вперше. Господарство розташоване на території ділянки, за яку відповідальна Обухівська РДА, тож на рівні села закрити підприємство не вдасться — дозвіл видавала вища установа.

Після того, як у Халеп’ї активніше забили на сполох та викликали відповідні служби, власник ферми нібито вивіз трупи за межі села та залишив їх на полях.

Поліцейські та ветеринари, що прибули до села виявили п’ять трупів, два з яких були частково занурені у воду колишньої силосної ями, інші три — під насипами землі. Мертві свині знаходилися там протягом трьох тижнів. Керівник ферми не надав паспорта місця видалення відходів, також у підприємства немає дозволу на викид в атмосферне повітря.

На фермі повідомили, що у господарстві немає ветеринара, тим часом свині періодично страждають від «легеневих» захворювань. Більше того — із завезеними 3 місяці тому тваринами не проводилося профілактичне карантинування, ветеринарні документи щодо них надані не були. Також були відсутні документи і під час останнього продажу свиней.

Тварин з африканською чумою, чого побоювалися місцеві жителі, фахівці не виявили.

Виконано за допомогою Disqus