Реклама

Sulky Burel оснастив розкидачі технологіями точного управління

7 грудня 2018 56 0
Sulky Burel оснастив розкидачі технологіями точного управління
Traktorist.ua

Компанія Sulky Burel оснастила дві моделі розкидачів добрив середньої потужності DX30 технологіями точного управління Eco6. Нове устаткування дозволяють на невеликих та змішаних фермах дотримуватися більшої точності та економії добрив, що зазвичай було доступно на високопотужних моделях. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Новий комплект для управління, представлений на виставці Croptec, гарантує заявлену економію добрив на рівні 8-10% і знижує відсоток пропусків чи перекриттів на 20%. Автоматичне закривання/відкривання затворів здійснюється через GPS-навігатор задля уникнення надмірного чи недостатнього внесення добрив на поворотних смугах, виїздах та після зупинки.

Новинка доступна на двох моделях DX30 з шириною розкидання добрив від 18 м до 36 м. Розкидач DX30 W оснащений бункером ємністю від 900 до 2700 л, а DX30 + W має бункери від 1500 до 3000 л.

Обидві моделі мають зважувальний пристрій з нержавіючої сталі з датчиком нахилу. Це забезпечує автоматичне дозування та постійне регулювання інтенсивності подачі, а також автоматичне налаштування норм внесення з управлінням правим/лівим затвором з кабіни.

Eco6 включає в себе консоль французького виробництва W-Vision та GPS-навігатор Matrix 570. Власники інших сумісних навігаторів можуть обрати лише консоль W-Vision.

Виконано за допомогою Disqus