Українські вантожоперевізники роблять ставки на агросектор

20 червня 2018 108 0
Українські вантожоперевізники роблять ставки на агросектор

Українські вантажоперевізники активно переорієнтовуються на роботу з аграріями, оскільки цей сектор економіки зараз став самим платоспроможним, пише Elevatorist.com.

Про це заявив директор групи компаній PRIME Дмитро Льоушкін.

«Щоб вижити, перевізникам потрібно бути гнучкими і вміти переорієнтуватися на платоспроможні ринки, де є попит на транспортні послуги. Агроринок — один із таких. Саме тому в Україні зараз істотно додалося зерновозів», — розповідає Дмитро Льоушкін.

При цьому, за словами підприємця, це абсолютно не означає, що український транспортний ринок поповнюється новим вантажним автотранспортом.

«Просто перевізники переробляють свої старі машини під зерновози. Найчастіше мова йде про старих напівпричепів машинах, які пішли з ринку перевезень напівпричепів вантажів паллетной групи в перевезення зернових. Тому що на перевезенні зернових можна хоч щось заробити, особливо в сезон. Яким чином це робиться? Купується контейнер і розрізається. З одного контейнера можна зробити два причепи, плюс додати одну платформу, і зерновоз готовий до роботи», — говорить Дмитро Льоушкін.

Приймати такі рішення перевізників змушує життя і складна економічна ситуація в країні. Згідно з оцінкою експерта, щорічно ринок вантажоперевезень в Україні оновлюється приблизно на 20%. Хтось банкрутує, хтось виходить на ринок і починає працювати з вантажами.

«За минулу зиму «вимерло» близько 10% всього автотранспортного господарства. При цьому на ринку зберігається надлишок вантажного транспорту, що змушує перевізників демпінгувати, щоб отримувати нові замовлення. А це не сприяє розвитку ринку. Якщо українська економіка буде розвиватися такими повільними темпами, то ситуація на ринку автомобільних вантажоперевезень стабілізується не раніше 2020 р Причому це відбудеться не за рахунок, а всупереч усьому», — резюмує Дмитро Льоушкін.

Виконано за допомогою Disqus