Відомий виробник органіки показав всі етапи та особливості виробництва

11 липня 2018 232 0
Відомий виробник органіки показав всі етапи та особливості виробництва

У рамках другого випуску спільного проекту банку ПУМб і Latifundist.com  WE MAKE FOOD холдинг «Галекс-Агро» поділився інструкцією, як зайнятися органічною переробкою.

Холдинг, в який входять підприємства «Галекс-Агро», «Агровест Груп», «Органік Мілк» та «Органічний м’ясний продукт», займає 20% ринку органічного борошна Швейцарії. Про це розповіла директор заводів «Органік Мілк» і «Органічний м’ясний продукт» Олена Стретович.

Сьогодні компанія розпоряджається 14 тис. га органічно сертифікованої землі і 5 тис. поголів'я ВРХ. Крім того, є і свинокомплекс, де утримується близько 2 тис. голів. Щоб логічно замкнути цикл виробництва, чотири роки тому був створений завод з переробки молочної органічної сировини, а рік тому в компанії почали переробляти органічну м'ясну сировину.

«Якщо все підсумувати, то ми займаємося повним циклом виробництва, випускаючи готовий до вживання продукт, що і символізує наш логотип. Там зображені поля, ферми, корови, виробництво. Як прийнято говорити: «З лану, до столу», — говорить Олена Стретович.

Технічний процес на заводі «Органік Мілк» передбачає використання тільки органічних інгредієнтів. Тут використовують лише власну сировину. Добавки, наприклад органічний цукор, імпортують з Бразилії та Німеччини. Ягоди (малину, полуницю) вирощують на своїх органічних полях. Всі ці процеси проходять під жорстким контролем фахівців «Органік Стандарт».

Підприємству «Органічний м'ясний продукт» вже рік. На заводі розповідають, що випустити органічну м'ясну продукцію без використання додаткових фосфатів, нітриту та іншої «хімії» дуже складно. Проте за рік навчилися виробляти 35 видів органічних м'ясних виробів за всіма канонами.

На м'ясо беруть бичків зі своїх органічних ферм. Так як це відмінне м'ясо без прошарків жиру, то телятину і мармурову яловичину фасують і продають ще й для стейків.

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 0°

Вітер

2.3м/с

Опади

0мм

Вологість

85%