Україна разом із п'ятьма країнами реалізує проект агротуризму

19 вересня 2015 53 0
Україна разом із п'ятьма країнами реалізує проект агротуризму
Supersadovnik.ruУкраїна разом із п'ятьма країнами реалізує проект агротуризму

У Запорізькій області, у рамках Міжнародного грантового проекту «Система сертифікації якості агротуризму CerTour», протягом двох років діє проект етносело Аквазоо Петропіль, пише сайт Запорізької облдержадміністрації.

Як зазначається у повідомленні, проект спрямований на популяризацію агротуризму, організацію самозайнятості сільського населення, обмін досвідом, знаннями, практикою серед партнерів, а також підвищення якості агротуристичних послуг.

«На сьогодні в області зареєстровано 32 садиби сільського зеленого туризму. 16 із них заявили про своє бажання брати участь у проекті з метою отримання сертифікатів якості, з внесенням даних про садиби в загальний міжнародний реєстр. За час реалізації проекту у регіон залучено понад 1 млн грн. Також у рамках Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Запорізькій області обласним бюджетом у 2013-2014 р.р. виділено співфінансування у сумі 80 тис. грн», — пише сайт.

Також додається, що загалом дослідницько-освітній проект об’єднав шість країн: Грецію, Україну, Болгарію, Молдову, Вірменію та Грузію. Тож гості з цих країн також дали свою оцінку результатам роботи проекту.

«Досвід створення таких проектів обов’язково буде передано у Греції. При цьому керівники проекту порадять своїм землякам приїхати до Запорізької області на навчання», — сказав координатор проекту Джордж Стампуліс.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою