На Дніпропетровщині фермер піде під суд за незаконну передачу паїв

27 липня 2018 524 0
На Дніпропетровщині фермер піде під суд за незаконну передачу паїв
Kurkul.com

У Дніпропетровській області судитимуть керівника фермерського господарства, який незаконно передав родичам паї вартістю 226 тис. грн. Про це повідомила преc-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Прокуратура встановила, що фермер незаконно вніс зміни до Статуту фермерського господарства в частині членів фермерського господарства, вписавши туди прізвища своїх близьких родичів, достовірно знаючи, що ці особи не є членами фермерського господарства, а тому не мають права на отримання земельної частки (паю).

«В результаті злочинних дій обвинуваченого земельні ділянки загальною площею майже 28 га та вартістю близько 226 тис. грн  було незаконно передано з державної у приватну власність вказаних громадян», — ідеться в повідомленні прокуратури. 

Керівника фермерського господарства звинувачують за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.366 та ч.2 ст.364-1 КК України (внесення до офіційного документу завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки; зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Виконано за допомогою Disqus