Case IH та New Holland представили нові вузькорядні жатки для кукурудзи

29 липня 2018 121 0
Жатка для збору кукурудзи Case IH 4400
Static.agcanada.comЖатка для збору кукурудзи Case IH 4400

Одразу дві компанії, Case IH та New Holland, презентували оновлені жатки для збору кукурудзи для вузькорядних конфігурацій. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Case IH анонсувала поповнення лінійки жаток для збору кукурудзи 4400 новими вузькорядними конфігураціями. Нові 12, 16 та 18-рядні моделі розроблені для фермерів, які використовують 50- та 56-сантиметрові міжряддя.

«Ми використали абсолютно новий підхід до наших нових вузькорядних жаток для збору кукурудзи. Нова конструкція зосереджена на п’яти ключових зонах продуктивності, що дозволяє виробникам збирати чистіший матеріал, збільшити швидкість збирання, зберігати більше зерна і збирати полеглу кукурудзу», —  говорить представник Case IH Келлі Крейвіг.

Крім цих вдосконалень продуктивності, нові жатки важать майже на 900 кг менше, ніж більшість агрегатів конкурентів. Крейвіг стверджує, що це дозволить покращити прохідність комбайна, знизити ущільнення ґрунту і скоротити ймовірність застрягання на вологому полі.

Компанія New Holland також презентувала свою версію жатки для кукурудзи під назвою 9200 CornMaster. Нові жатки мають практично такі ж характеристики, як і новинки від Case IH. CornMaster також матимуть моделі від 12 до 18 рядів, спеціально розроблені для міжрядь 50 та 58 см.

В компанії стверджують, що жатки серії 9200 збирають чистіше, а це означає, що вони можуть зменшити кількість не зернового матеріалу, який надходить до бункеру, до 12700 кг/год, порівняно з конкурентними жатками, приєднаними до комбайну New Holland. А це означає, що навантаження на двигун комбайна знижується до 25 к.с.

Виконано за допомогою Disqus