Українські виробники персиків знижують ціни через імпортну продукцію

29 липня 2018 868 0
Українські виробники персиків знижують ціни через імпортну продукцію
pixabay.com

Українські садівники змушені знижувати ціни на персику через конкуренцію з боку імпортної продукції. Ситуацію на ринку ще більше ускладнили дощі. Про це повідомляє EastFruit.

З початку поточного тижня ціни на ці кісточкові на українському ринку знизилися в середньому на 40%.

Вже сьогодні виробники пропонують персики по 6-12 грн/кг залежно від сорту, якості та регіону.

За словами фермерів, знижувати ціни вони мусять одразу з кількох причин. Перш за все, негативний ціновий тренд провокує надлишок персиків на ринку, тому що урожай цього сезону значно більше, ніж минулого року, а попит залишається досить стриманим. У той же час, через опади якість персиків в садах різко погіршується, що також впливає на їх вартість. Більш того, ситуація погіршують стабільні поставки дешевших фруктів з Молдови, які на українському ринку пропонують від 4 грн/кг.

Таким чином, зараз ціни на місцевий персик в Україні в середньому на 20% нижче, ніж наприкінці липня минулого року. При цьому більшість виробників цієї продукції сумніваються, що ситуація покращиться до кінця сезону.

За їх словами, через несприятливі погодні умови відсоток некондиційного персика на ринку стрімко зростає. Крім того, покупці надають перевагу невеликим партіям персиків, через нетривалий термін зберігання.

Виконано за допомогою Disqus