Аграрії просять Петра Порошенка терміново підписати соєво-ріпаковий законопроект

3 серпня 2018 762 0
Поле ріпаку
Kurkul.comПоле ріпаку

Учасники ІІ Антирейдерського форуму одноголосно  проголосували за резолюцію-звернення до Президента Петра Порошенка з проханням терміново підписати соєво-ріпаковий законопроект. За таке рішення проголосували всі учасники форуму, повідомляє AgroPolit.com.

Нагадаємо, законопроект №7403-д, що знімає соєво-ріпаковий конфлікт перебуває на підписі у Президента вже понад 40 днів. Хоча відповідно до ч. 2 та 3 ст. 94 КУ, Президент України протягом 15 днів після отримання закону підписує його, беручи до виконання та офіційно оприлюднює його або повертає із своїми вмотивованими сформульованими пропозиціями до ВР України для повторного розгляду. У разі, якщо Президент України протягом встановленого строку не повернув закон для повторного розгляду, закон вважається схваленим Президентом України і має бути підписаний та офіційно оприлюднений.

Якщо гарант таки завізує законопроект, то за оцінками народного депутату від «Самопомочі» Івана Мірошніченка, тільки 50% аграріїв втратять в ціні на сої та ріпаку, а якщо не підпише — всі. Натомість в.о. міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк зовсім не піднімає вирішення цього питання.

Пряму трансляцію ІІ Антирейдерського форуму, що проходить у м. Києві, дивіться за у відео

Виконано за допомогою Disqus