На Тернопільщині реконструювали тваринницькі приміщення

22 вересня 2015 60 0
На Тернопільщині реконструювали тваринницькі приміщення
Тернопільська ОДАНа Тернопільщині реконструювали тваринницькі приміщення

У селі Старе Місто Підгаєцького району (Тернопільська область) реконструюють тваринницькі приміщення. Об’єкт включений до Стратегії розвитку Тернопільщини за напрямком «Вклад у село: Тернопільщина — годувальниця України», пише сайт Тернопільської облдержадміністрації.

Як зазначається у повідомленні, нещодавно було реконструйовано два приміщення, які наростили потужність виробництва. Запроваджено бактеріологічну технологію нейтралізації запахів. Уже збудовано лагуну для рідких стоків.

«Незабаром почнуться роботи з накриття лагуни спеціальним куполом. Нині облаштовується санпропускник, санітарно-побутові приміщення для працівників. Здійснюється облаштування території. На сьогодні викладено уже майже 2 тис. м кв. бруківки. Довкола комплексу будується цегляна огорожа. Споруджується сучасна котельня на альтернативні види палива. Комплекс взагалі обходитиметься без газу. Усі виробничі й адміністративно-побутові приміщення обігріватимуть соломою. Для цього уже заготовлено її півтори тисячі тюків», — пише сайт.

Також додається, що влаштовано систему відеоспостереження на території об’єкту. Усі роботи на об’єкті проводяться із застосуванням високотехнологічного устаткування і сучасних засобів виробництва та технологій.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою