Додаток австралійського фермера модернізує обслуговування сільгоспмашин

19 серпня 2018 98 0
Розробник мобільного додатку Farm Service Manager Девід Рікардо
Graincentral.comРозробник мобільного додатку Farm Service Manager Девід Рікардо

Програма Farm Service Manager призначена для модернізації запису історії сервісного обслуговування сільськогосподарської техніки. Вона виключає необхідність зберігати паперові записи. Ідея створення додатку належить австралійському фермерові Девіду Рікардо. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Програма реєструє послуги та інше обслуговування сільськогосподарських підприємств, обладнання та транспортних засобів. Вона може бути використана для всіх машин — від тракторів та комбайнів до сівалок, вантажних автомобілів та невеликих двигунів.

Farm Service Manager може записувати різні типи сервісів незалежно від їх складності: чи це є повне сервісне обслуговування спеціалізованими фахівцями, чи легкий ремонт фермером.

«Ми завжди зберігали журнал сервісних обслуговувань у центральному офісі на фермі, але два роки тому ця книга пропала. За цей час ми пропустили проведення важливого обслуговування», — розповідає фермер.

Після завершення роботи сервісної служби фермер отримує детальний звіт про те, яку роботу було виконано, час робіт та інше. За думкою Девіда, використання додатку призведе до підвищення продуктивності та ефективності внаслідок відмови від письмових документів.

Додаток вже можна скачати в магазинах App Store та Google Play.

Виконано за допомогою Disqus