Свиноферму на Полтавщині закрили через порушення

20 серпня 2018 288 0
Свині на господарстві
Kurkul.comСвині на господарстві

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області зупинило діяльність свинотоварної ферми одного з сільськогосподарських підприємств з розведення свиней. Про це повідомила Держпродспоживслужба.

Заходи контролю проводились на підставі скарги громадянина, який раніше виявив трупи свиней на сміттєзвалищі одного з населених пунктів.

Після проведення перевірки 19 серпня Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при РДА визнала, що ветеринарно-санітарний стан даної свиноферми не відповідає вимогам біобезпеки до свиногосподарств і створює загрозу виникнення захворювання на АЧС.

Свиноферма вже отримувала попередження раніше й мала привести свою роботу до вимог законодавства до 3 травня поточного року. Підприємство не усунуло порушення, проігнорувавши винесені приписи, та не забезпечило дотримання біобезпеки.

У зв’язку з цим ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області 18 травня 2018 р. звернулося до Полтавського окружного адміністративного суду з позовом про заборону господарської діяльності з розведення свиней свинотоварною фермою цього підприємства. Суд задовольнив цей позов рішенням від 1 серпня 2018 р.

Виконано за допомогою Disqus