На свинофермах у Польщі не дотримуються правил біобезпеки

11 липня 2018 111 0
Умови ферми свиней
Kurkul.comУмови ферми свиней

Після перших 270 перевірок у Куявсько-Поморському воєводстві, пов’язані з поширенням АЧС, інспектори виявили серйозні порушення. Попри те, що фермери цього воєводства бояться розповсюдження хвороби, деякі з них не дотримуються правил біобезпеки. Про це повідомляє Greenfront.su.

У Куявсько-Поморському воєводстві більше 12 тис. ферм, які потрібно перевірити в зв'язку з розповсюдженням вірусу АЧС. За словами ветлікаря Єжи Димека, на території Куявсько-Поморського воєводства у трьох випадках інспектори зіткнулися з незареєстрованою діяльністю.

Також недоліком була нестача заяв померлих тварин, реєстрації тварин в Агентстві реструктуризації і модернізації сільського господарства. Ситуація з біоаксекурацією виявляється ще гіршою.

За інформацією фахівця, на 60 фермах з 270 відсутні дезінфекційні килимки, в 40 господарствах немає навіть звичайної миски з водою і милом, яка могла б замінити умивальник за відсутністю води. Він також зауважив, що в 40 випадках фермери не переодягалися і не перевзувалися при обслуговуванні тварин.

Інспектори звертають увагу, що в разі багатьох господарств необхідна повторна перевірка, так як в їх відношенні порушено адміністративну справу, яка передбачає усунення цих порушень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про відстріл 340 тис. вепрів з метою стримання АЧС.

Виконано за допомогою Disqus