Мінагропрод долучився до системи електронного документообігу

22 вересня 2015 45 0
Мінагропрод долучився до системи електронного документообігу
Vkurse.uaМінагропрод долучився до системи електронного документообігу

Міністерство аграрної політики та продовольства України працює з системою електронної взаємодії з органами виконавчої влади (СЕВ ОВВ). Про це повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька, інформує прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«У системі працює більш 50 органів влади. З вересня у режимі тестування працює частина модулів внутрішньої системи електронного документообігу. А саме — система HelpDesk, система електронного архіву наказів, система електронного архіву договорів, система довідників підрозділів, персоналу, та оргструктури», — зазначила Владислава Рутицька.

Вона повідомила, що електронний уряд — це скорочення витрат, сприяння економічному розвитку, підвищення прозорості та підзвітності, поліпшення надання послуг та вдосконалення державного управління.

«Плануємо у жовтні переадресувати звернення громадян, які надходять до відповідного відділу, на гарячу телефонну лінію міністерства для оперативного реагування», — наголосила посадовець.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою