Ostchem може закрити заводи через відсутність піввагонів

22 серпня 2018 389 0
Черкаський завод «Азот» компанії Ostchem
Epravda.com.uaЧеркаський завод «Азот» компанії Ostchem

Компанія Ostchem, в яку входять хімічні підприємства Сєвєродонецька, Черкас і міста Рівне (Група азотної хімії Group DF), буде змушена припинити роботу при подальшій відмові «Укрзалізниці» подавати піввагони для відвантаження продукції. Керівники заводів звернулися з листом до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та до керівництва «Укрзалізниці» з проханням про негайне вирішення проблеми. Про повідомляє Логіст.Today.

На роботу підприємств впливає брак піввагонів. Найбільш критична ситуація відмічається на черкаському «Азоті», «Рівнеазоті» та сєверодонецькому «Азоті».

«Укрзалізниця» тиждень тому перестала подавати вагони. В результаті продукція не відвантажується, заводи змушені затарювати свої склади. Якщо не відновлять подачу вагонів, в середньому, через тиждень склади підприємств будуть повністю заповнені і їм доведеться зупинити роботу» — повідомляють у прес-служба компанії Ostchem.

Якщо заводи зупинять свою роботу, аграрії зазнають збитків.

«Якщо подача вагонів не буде відновлена — під загрозою опиниться осіння посівна. Хімпідприємства зупиняться і будуть нести збитки, аграрії ризикують недоотримати необхідні їм добрива», — повідомляють у прес-служба компанії Ostchem.

Кожне з хімпідприємств потребує щодня 20 од. піввагонів.

Виконано за допомогою Disqus