День поля КВС-УКРАЇНА відбувся на Дніпропетровщині

23 серпня 2018 113 0
День поля КВС-УКРАЇНА
Kurkul.comДень поля КВС-УКРАЇНА

Напередодні Дня Незалежності України у компанії «КВС-УКРАЇНА» відбувся День поля в Дніпропетровській області. Про це повідомляє Latifundist.com.

Прийдешнє свято частково стало приводом слогана заходу — «Поле Нашої/Вашої незалежності». Компанія зробила основний акцент на незалежності прийняття рішень у виборі аграрієм гібридів, технологій, а також на незалежності компанії.

«Ми завжди поруч з аграрієм і намагаємося підтримувати його у всіх рішеннях, незалежно від його вибору. Сьогодні представлені новий гібрид з лінійки UNIQUEDENT — це КВС КАВАЛЕР ФАО 250, також КВС Асер КЛ і універсальний зерно/силос гібрид АМАРОС ФАО 230» — розповіла торговий представник компанії «КВС-УКРАЇНА» у Дніпропетровській і Запорізькій областях Тетяна Дяченко.

Формат проведення Дня поля дозволив отримати максимум інформації, особистих консультацій, обмінятися досвідом один з одним і оглянути гібриди, представлені в портфоліо компанії.

Менеджер з маркетингу Вікторія Таран повідомила, що компанія виводить на ринок нову групу толерантних до посухи та спеки гібридів під новим брендом ClimaControl³.

У компанії створено ряд гібридів для вирощування в посушливих умовах. Їх головна особливість — висока толерантність до посухи в період трьох фаз розвитку: в фазу закладки качана (6-9 листків), у фазу цвітіння — мають синхронне цвітіння качана й волоті, що дозволяє швидко запилитися і не втратити вологу через нитки качана і в фазу наливу зерна. У цих гібридів подовжений період наливу зерна. За рахунок цих особливостей вони формують стабільний врожай в посушливих умовах.

Такі гібриди будуть презентовані ринку в наступному сезоні.

Виконано за допомогою Disqus