Даноша розпочала видавати орендну плату за паї зерном

23 вересня 2015 181 0
Даноша розпочала видавати орендну плату за паї зерном
ТзОВ «Даноша»Даноша розпочала видавати орендну плату за паї зерном

ТзОВ «Даноша» розпочала орендну виплату за земельні паї у натуральній формі (зерном пшениці) у селах, де компанія орендує землю, пише прес-служба ТзОВ «Даноша».

Як зазначається у повідомленні, процес видачі орендної плати, зазвичай, організовують, починаючи з нарахування, фасування, транспортування зерна і аж до видачі пшениці орендодавцеві.

«Кожного року восени жителі сіл, де орендується земля, отримують повідомлення про порядок та час, коли вони зможуть отримати зерно в якості орендної плати. Співробітники «Даноші» розвішують оголошення про день видачі зерна в їх селі. Перед фасуванням зерно проходить двоетапну очистку на власному комбікормовому заводі агрокомпанії, а тоді його фасують у мішки по 25 кг і доставляють у села на видачу», — пише сайт.

Також додається, що безпосередньо на місці видачі орендної плати кожен орендодавець має змогу перевірити якість та кількість отриманого зерна. Під час видачі присутні працівники компанії, які можуть проконсультувати пайовиків щодо отриманої орендної виплати та надати кваліфіковану відповідь у разі виникнення питань.

«Цей процес планують завершити у листопаді цього року», — йдеться у матеріалі.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою