Порошенко обіцяв підписати соєві правки до 1 вересня

29 серпня 2018 177 0
Посіви соя
Kurkul.comПосіви соя

Президент України Петро Порошенко пообіцяв підписати законопроект №7403-д, що стосується відшкодування ПДВ при експорті сої, найближчим часом. З 1 вересня олійні правки фактично вступають у дію. Про це повідомив народний депутат Сергій Хлань, повідомляє Latifundist.com.

Згідно з Конституцією України, Президент повинен підписати або ветувати закон протягом 15 днів з моменту його отримання. Однак, з тих пір, як спікер парламенту Андрій Парубій направив закон на підпис Президенту, пройшло більше трьох місяців, а інформація про подальшу долю закону на сайті ВРУ відсутня.

«Особисто я виступаю за те, щоб ПДВ відшкодовувався аграріям. Те, що документ ще не підписаний, є технічним моментом. Я і група депутатів від Херсонської області особисто спілкувалися з Президентом. Він нам сказав, що підпише законопроект, і дав право цю інформацію анонсувати», — розповів Сергій Хлань.

Втім, за словами нардепа, часу для підписання документа залишилося не так багато.

«З 1 вересня 2018 р. фактично вступають у дію олійні правки. Тому ще є час до 1 вересня. Ми чекаємо, тому що Президент зазначив і запевнив, що він підпише документ», — сказав він.

Нагадаємодепутати просять Президента України Петра Порошенка терміново підписати законопроект №7403-д, який гарантує захист аграріїв від збитків в розмірі 16 млрд грн.

Виконано за допомогою Disqus