Хімічні викиди заводу пошкодили врожай у Криму

30 серпня 2018 134 0
Хімічний завод
Capital.uaХімічний завод

У тимчасово окупованому Криму після хімічних викидів заводу «Кримський титан» жителі села Перекоп, яке розташоване поруч, скаржаться на знищений врожай та «облисілі» дерева. Особливо постраждали абрикоси та яблуні. Про це повідомляє Fakty.ua.

За словами селян, листя на деяких деревах збереглись, проте вони вкриті жовтою липкою субстанцією. Цей самий наліт спостерігається на дахах будинків. Також у повітрі після викидів 23 серпня відчувається запах кислоти

Мешканці розповідають, що бадилля ростучих на присадибних ділянках томатів та болгарського перцю «згоріли» буквально за одну ніч.

Раніше екологи назвали причину хімічної катастрофи в Криму. Вони вважають, що стався викид з відстійника сірчаної кислоти «націоналізованого» росіянами підприємства «Кримський титан».

Тим часом російські органи не виявили в Криму перевищення вмісту в повітрі забруднюючих речовин. В селі Перекоп та в місті Армянську в тимчасово окупованому Криму був проведений аналіз вмісту хімічних речовин у повітрі, проте в лабораторіях стверджують, що всі аналізи в нормі.

Виконано за допомогою Disqus