Скоцик спростовує заяви про недовіру до себе

3 вересня 2018 94 0
Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик
Favoritekherson.coГолова Аграрної партії України Віталій Скоцик

Голова Аграрної партії України (АПУ) Віталій Скоцик заявив, що ніхто з однопартійців йому не оголошував недовіру. Про це він заявив під час прес-конференції у Києві, передає AgroPolit.com.

Він також додав, що 13 вересня 2018 р. у Києві буде проведено чергову політичну раду партії, де розглянуть ряд невирішених на попередній раді питань.

Нагадаємо, раніше член політради АПУ Алім Міщук повідомив, що Хмельницька обласна організація партії висловила Віталію Скоцику недовіру через непідписання ним рішення політради про небажання об’єднувати сили Аграрної партії з будь-якою іншою політсилою.

Як уточнив раніше у коментарі Алім Міщук, після цього було прийнято рішення про те, що голови обласних організацій та члени стратегічної ради партії підтримують рішення Хмельницької парторганізації.

У свою чергу голова Аграрної партії на прес-конференції заявив, що він мав повне право не підписувати рішення політради.

«Я чітко пояснив, що у відповідності до Статуту Аграрної партії, голова партії не зобов’язаний підписувати рішення. Він може і підписати, а може як, наприклад, Президент України, якому поступає на підпис закон від Верховної Ради, повернути його назад. Голова Аграрної партії скористався своїм правом відповідно до чинного статуту», — заявив Скоцик.

AgroPolit.com попросив голову АПУ прокоментувати заяву Міщука.

«Ось фотографія з того засідання. У тій заяві (Міщука — Ред.) було вказано, що 20 керівників обласних організацій, начебто висловили недовіру до голови Аграрної партії. Їх було одинадцять, як ви бачите на цій фотографії. Ідея сценаристів була в тому, щоб голови обласних організацій поїхали додому і разом з виконкомами висловили недовіру голові партії. Одна тільки організація висловила недовіру до голови Аграрної партії України», — заявив у першій частині відповіді голова АПУ.

На питання чи дійсно, що Алім Міщук член політради АПУ, Віталій Скоцик відповів позитивно.

Також його запитали, то хто тоді з них двох (Алім Міщук і Віталій Скоцик) бреше про недовіру голові АПУ?

«Я не брешу. Ось офіційна інформація з історії заяви під якою вона була розміщена. Я вам її передаю, можете самі порахувати, скільки голів на ній присутні», — розповів Віталій Скоцик.

Далі він додав, що на сьогоднішній день немає жодної заяви про недовіру голові Аграрної партії України.

«Від хмельницької також немає. Була заява Міщука в інтернеті, якщо ви уважно подивитесь, після неї, через 20 хв., була інформація від офіційного голови обласної організації Аграрної партії України, яка суперечить тому, що заявив Алім Міщук» — розповідає голова АПУ.

Виконано за допомогою Disqus

+ 27° ... + 18°

Вітер

1.8м/с

Опади

0мм

Вологість

65%