Керівники 20 парторганізацій АПУ не довіряють Скоцику

31 серпня 2018 106 0
Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик
AgroPolit.comГолова Аграрної партії України Віталій Скоцик

Керівники 20 партійних організацій Аграрної партії України (АПУ) висловили недовіру голові партії Віталію Скоцику. Про це розказав член Політради Аграрної партії України Алім Міщук, повідомляє AgroPolit.com.

Нагадаємо, що цьому передувало вчорашнє рішення Хмельницької парторганізації АПУ. Чергове засідання 27 серпня 2018 р. стратегічної ради Аграрної партії України зірвали «тітушки» через кадрові питання. Заступник голови партії, голова Київської обласної партійної організації Олег Корбан пізніше пояснив, що зрив «тітушками» засідання стратегічної ради АПУ загальмувало прийняття рішення про не співпрацю партії з іншими політсилами, яке мав публічно завізувати голова АПУ Віталій Скоцик.

Всім цим подіям передував кадровий конфлікт у середині АПУ: через низький передвиборчий президентський рейтинг Віталія Скоцика однопартійці розглядають варіанти зміни голови партії у вересні цього року на з’їзді.

«Хмельницька обласна організація рішенням розширеного виконкому ухвалила рішення про політичну недовіру лідерові Аграрної партії Скоцику і, виконуючи статутні вимоги й діючи в рамках статуту, подала подання до політради партії з вимогою поставити на наступну політраду і винести на з’їзд питання про недовіру голові партії. Вчора відбулося засідання голів обласних організацій та членів стратегічної ради — людей, які тією чи іншою мірою допомагають партії фінансово, бо ми розуміємо, що в нас немає грошей із бюджету. І ми прийняли рішення про те, що голови та члени стратегічної ради партії підтримали повністю рішення Хмельницького виконкому обласної організації. Були присутні 18 голів, двоє голів не були присутні з особистих причин, але вони делегували свої повноваження іншим головам. Тому рішення приймалося 20-а головами обласних організацій. Я наголошую, що це рішення прийняли голови обласних організацій. Щоб його підтвердити, має бути рішення обласних виконкомів. Такі виконкоми пройдуть сьогодні й завтра у всіх областях, голови обласних організацій яких вчора були присутні чи делегували свої повноваження. Ми будемо виносити це питання на наступний з’їзд партії, який відбудеться 22 вересня. Цей з’їзд призначено минулою політрадою партії, рішення яке саботує Скоцик — він його не підписав і поїхав на відпочинок. Він не має права, за статутом, не підписувати такі речі. Він не зробив того, що вимагає від нього статут: протягом двох діб підписати рішення політичної ради партії», — сказав член політичної ради партії в.о. заступника голови Аграрної партії України Алім Міщук.

Виконано за допомогою Disqus