Bayer відкрив насіннєвий завод в Житомирській області

5 вересня 2018 1041 0
Bayer відкрив насіннєвий завод в Житомирській області
Kurkul.com

Сьогодні 5 вересня офіційно відкрили завод Bayer з доробки насіння кукурудзи в с. Почуйки Житомирської області. Про це повідомляє кореспондент Latifundist.com з церемонії відкриття.

Раніше територія, на якій звели сучасне підприємство, належала компанії «Ерідон». Потім продана Monsanto, а після операції останньої з Bayer, стала власністю компанії Bayer.

«Новий завод буде одним з найбільш потужних в Європі і найпотужнішим в Україні. У його будівництво інвестовано $200 млн », — зазначив віце-президент з виробництва і постачання, член виконавчого комітету підрозділу Crop Science компанії Bayer Дірк Бакгаус (Dirk Backhaus).

Генпідрядником в будівництві була компанія «Ерідон-Буд». Завод побудований на території в 35 га.

Власник компанії «Ерідон» Сергій Кролевець в ексклюзивному коментарі Latifundist.com повідомив, що в регіоні будуть створені нові 150 робочих місць.

«Для регіону будівництво насіннєвого заводу означає, що тут будуть створені нові 150 робочих місць. Це інвестиції в село, це перспектива для розвитку не тільки цього села, а й всього району, Житомирської області. На цьому заводі працюватимуть, як місцеві люди так і приїжджі. Я не думаю, що в селі можна знайти 150 професійних працівників», — підкреслив він.

Виконано за допомогою Disqus