Законопроект дерегуляції зменшить корупцію у дозвільних операціях — Рутицька

24 вересня 2015 81 0
Законопроект дерегуляції зменшить корупцію у дозвільних операціях —  Рутицька
Latifundist.comЗаконопроект дерегуляції зменшить корупцію у дозвільних операціях — Рутицька

У разі прийняття законопроекту 2558а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції в агропромисловому комплексі» скасовується або обмежується дії 22 дозвільних процедур у сфері рослинництва, агрохімікатів, тваринництві, харчових продуктів, рибництві та водокористуванні, про це написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook заступник міністра агропромислового розвитку та продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

За її словами, документ дозволяє суттєво зменшити корупційні ризики, пов’язані з дозвільними документами. Вирішуються також важливі соціальні проблеми, які пов’язані із добуванням води із водозаборів.

«Наша мета – максимально спростити умови для ефективної роботи бізнесу та допомогти вітчизняним агроекспортерам вийти на нові ринки. Законопроект є результатом напрацювань робочої групи Мінагропроду з питань дерегуляції, створеної за сприяння Єврокомісії», — пише посадовець.

Читати по темі: «Скасують 22 дозвільні процедури у АПК»

Також вона додає, що необхідність прийняття законопроекту стала зрозумілою у результаті розробки Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 р.р.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою