У Херсонській області збудують комплекс з виробництва добрив

19 вересня 2018 107 0
Генеральний директор ТОВ «ТерраТарса Україна» Андрій Гоголев та голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв
khoda.gov.uaГенеральний директор ТОВ «ТерраТарса Україна» Андрій Гоголев та голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв

Інвестиційний проект, вартістю $18,3 млн, передбачає будівництво комплексу ТОВ «ТерраТарса Україна» у м. Каховка Херсонської області, для приймання, зберігання, змішування та фасування мінеральних добрив. Про це повідомила прес-служба Херсонської області.

Комплекс включає:

  • сучасну агрохімічну лабораторію;
  • складські приміщення площею 13 тис. м2;
  • завод з виробництва високоякісних хімічно чистих добрив за стандартами SQM:
  • рідкі мінеральні добрива (3 млн л/рік);
  • кристалічні мінеральні добрива (15 тис. т/рік).

Першу чергу заводу з виробництва рідких добрив потужністю 60 тис. л/день (100 тис. л буферного зберігання) планується ввести в експлуатацію у грудні 2018 р. Обсяг інвестицій становить $7 млн.

Реалізація такого масштабного проекту потребує підтримки місцевої влади на кожному етапі впровадження, тому було вирішено укласти Меморандум про співпрацю між обласною державною адміністрацією і товариством «ТерраТарса Україна» та створити робочу групу із супроводження будівництва комплексу, до складу якої входять представники місцевих органів влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Це дозволить у рамках чинного законодавства усунути будь-яку проблему в процесі будівництва. 

Підписати Меморандум планується під час Міжнародного форуму «Таврійські горизонти», який відбудеться 21 вересня у Києві.

Виконано за допомогою Disqus