Державіаслужба спростила використання дронів

123
0
Державіаслужба спростила використання дронів
Kurkul.com

Державіаслужба України переглянула існуючі обмеження на польоти безпілотників без попереднього узгодження. Про це повідомляє Укрінформ.

Відтепер дозволені польоти дронів вагою до 20 кг на висоту до 120 м. Встановлена дальність польотів «у межах прямої видимості».

Зокрема, зазначається, що польоти безпілотних повітряних суден в повітряному просторі України без попереднього узгодження дозволені при максимальній вазі дрона до 20 кг (у попередніх правилах було встановлено обмеження до 2 кг).

У контрольованому повітряному просторі дозволена висота польотів становить тепер 50 м — у повітряному просторі військових і спеціальних зон (у попередніх правилах було — до 50 м у вільному просторі і заборонено польоти у спецзоні).

Водночас заборонені польоти дронів над скупченнями людей на відкритому просторі та над місцями щільної забудови.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян зауважив, що Україна серед перших європейських держав отримала сучасні правила використання дронів у повітряному просторі.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus