Кооператив з Черкащини отримав фінансування від USAID

4 жовтня 2018 127 0
Кооператив з Черкащини отримав фінансування від USAID
pixabay.com

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Бики Черкащини», що в смт Цибулів Монастирищенського району Черкаської області підписав угоду з USAID про надання фінансування в рамках Проекту USAID «Агросільрозвиток» для закупівлі обладнання на підприємство, що займатиметься відгодівлею бичків, прийнятих від населення. Про це повідомила прес-служба Асоціації тваринників України.

«За програмою, яку передбачає угода, USAID надасть кошти на відшкодування 50% вартості устаткування для нового комплексу з відгодівлі ВРХ СОК «Бики Черкащини» на 3 тис. голів», — ідеться в повідомленні.

Суть роботи кооперативу в рамках проекту USAID «Агросільрозвиток»  за фінансової підтримки USAID  полягає в наступному: селяни-члени кооперативу СОК «Бики Черкащини», здаватимуть на відгодівельний комплекс бичків, і кооператив повністю візьме на себе всі витрати та клопоти щодо їх вирощування.

При цьому бичок залишається у власності господаря, і повертається йому після закінчення відгодівлі, а селянин відшкодовує кооперативу вартість кормів.

«З іншого боку, створення подібного відгодівельного комплексу допоможе й у вирішенні глобальної проблеми на рівні держави — зниження поголів’я ВРХ, яке перманентно спостерігається протягом останніх років. Адже сьогодні селянам не вигідно відгодовувати бичків самотужки, це дуже витратно, тому вони забивають їх у молодому віці, здаючи на м'ясо. Допомога ж у відгодівлі сприятиме нарощенню поголів’я ВРХ в цілому в країні та збільшенню експорту української яловичини», — каже голова АТУ Ірина Паламар.

 

 

Виконано за допомогою Disqus