Фермерам пропонують скористатися останньою можливістю приєднатися до туру в США

9 жовтня 2018 113 0
Фермерам пропонують скористатися останньою можливістю приєднатися до туру в США
travelite.com.ua

Фермерів запрошують скористатися останнім шансом приєднатись до найпрогресивніших агровиробників України і США до туру Travelite. Реєстрація учасників завершиться 15 жовтня.

Фермерам пропонують ознайомитися з новітніми технологіями точного землеробства, які вже впроваджені під вирощування кукурудзи, сої, пшениці, ріпаку та соняшнику буде проводитись у штатах Канзас, Міссурі, Індіана, Іллінойс і Огайо.

Тур складатиметься з двох частин: відвідування дилерів вживаної аграрної техніки та технологічна частина. Їх можна відвідати окремо чи разом.

У програмі туру:

Фермерські господарства

Ви відвідаєте 3-4 фермерські господарства, які перебувають у різних кліматичних регіонах країни і практикують різні технології обробки. Буде можливість поспілкуватися з власниками господарств, оглянути їх виробничі потужності, включаючи техніку і складські приміщення, ознайомитися з технологіями.

Консультативна служба

Відвідаєте селекційні поля і дослідні станції при аграрних університетах США, де розкажуть про практичну користь дорадчих служб агровиробників кукурудзяного поясу США і не тільки.

Лабораторія грунту

Ви особисто побачите, як проводиться аналіз грунту в лабораторії, зможете поспілкуватися з керівником лабораторії щодо місцевих практик тестування грунту і розробки рекомендацій (частота тестування, глибина забору грунту, технологія поділу на полігони тощо).

Кооператив/Аграрна сервіс-компанія

Ви познайомитеся з роботою аграрних сервісних компаній і кооперативів. Їхні послуги включають: агрономічний супровід, тестування грунту, складання карт і розробку рекомендацій по дозованому внесенню добрив, застосування ЗЗР.

Лекції

Ви послухаєте кілька лекцій/семінарів про технології вирощування сільгоспкультур за сучасними практикам американських вчених, також побачите найсучасніші продукти харчування та захисту рослин. Тематика включає агрономію, обробки грунту, харчування грунту тощо.

Дилери техніки

Відвідайте мінімум 1 аукціон і 4 найбільших майданчики вживаної техніки в США, які давно вже працюють з Україною і добре зарекомендували себе з точки зору низьких цін і надійності.

Виконано за допомогою Disqus

+ 37° ... + 24°

Вітер

1.7м/с

Опади

6.8мм

Вологість

69%