Українська продукція з органічного кизилу поїде в Німеччину та США

26 жовтня 2018 305 0
Українська продукція з органічного кизилу поїде в Німеччину та США
east-fruit.com

Компанія Famberry веде переговори про експорт варення з кизилу до США, а з Німеччиною — про соуси до м’яса. Про це повідомив комерційний директор компанії Famberry Геннадій Зерніченко, передає EastFruit.

«Зараз ми ведемо переговори з експорту в США. Туди повинні постачати варення. А в Німеччину будемо експортувати соуси до м'яса. До речі «соусова група» нашої продукції користується попитом і на внутрішньому ринку, який зростає постійно. Тому ми приділяємо велике значення при виробництві соусів рецептурі нашого продукту», — підкреслив Геннадій Зерніченко.

За його ловами, в Україні культура споживання кизилу щ не достатньо розвинена.

Українська компанія Famberry позиціонує себе, як виробник натуральних продуктів, основу яких складає кизил. Зараз виробник реалізує на внутрішньому і зовнішньому ринках такі товарні позиції як морси, компоти, варення, пастилу і соуси. Для виробництва продукції використовується тільки власна ягода з власного саду, який сертифікований за стандартами Organic Standard.

«Cад досить молодий — на 14 га, посаджено в 2013 р. Тому поки він плодоносить в невеликих обсягах. Але коли він стане «дорослим» — приблизно за 10 років після посадки, то він буде займати одне з перших місць в Європі за обсягами вирощування ягоди», — висловив надію Геннадій Зерніченко.

Зараз на ринку ключовими позиціями є соуси до м'яса, пастила і різноманітні варення. Новинкою виробника є кизилові джеми з медом.

В Україні фермери реалізують продукцію в готовому вигляді переважно в винних бутіках.

Виконано за допомогою Disqus