Соя дорожчає, соняшник дешевшає — огляд за 19-23 листопада

23 листопада 2018 2765 0
Соя дорожчає, соняшник дешевшає — огляд за 19-23 листопада
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Ціни взяті з ресурсу Zernotorg.ua.

Пшениця 2 класі зберігала стабільність майже протягом всього тижня. У п’ятницю подорожчала у порту Миколаївської області, та подешевшала у портах Одещини.

Пшениця фуражна поступово збільшувалась у ціні у порту Миколаївщини. У портах Одещини ціна на цю культуру залишалась на рівні понеділка до четверга, у п'ятницю — зросла.

Ціна на кукурудзу демонструвала стабільність у портах Одеської області. У порту Миколаївщини — поступово дорожчала впродовж тижня.

Ячмінь не змінювався у ціні до четверга у порту Миколаївщини, у п’ятницю — його вартість піднялась. У портах Одещини — він не змінювався у ціні.

Ціна на соняшник почала знижуватись з четверга у портах країни.

Вартість ріпаку у порту Миколаївщини була стабільна протягом усього тижня. У портах Одещини — знизилась у вівторок і далі не коливалась.

Соя зросла у ціні у портах Одещини у середу. В інші дні у портах Одеської та Миколаївської області ціна на цю олійну культуру не змінювалась.

Виконано за допомогою Disqus