Український фермер організував замкнений цикл виробництва перепелиного м’яса

28 листопада 2018 1060 0
Український фермер організував замкнений цикл виробництва перепелиного м’яса
pixabay.com

Фермер Микола Кузьменко вже 20 років розводить препелів. За цей час він створив повністю закритий цикл виробництва м’яса цих птахів. Від органічного корму до переробки відходів птахів. Про це повідомляє uatv.ua.

«Коли починав, я побачив, що є великий попит, але немає пропозиції на ринку даного продукту. Крім того, це дуже корисно», — ділиться спогадами фермер.

Годує перепелів чоловік органічним просом, яке сам і вирощує.

Його мета — перейти на стовідсоткове вирощування зернових на своїх полях, і отримувати урожай не за рахунок мінеральних добрив, а за рахунок органіки, яку дають перепели. Таке добриво покращує родючість землі.

Також Миколі Кузьменкові вдалося розробити біогазову установку, яка вже чотири роки поспіль забезпечує добривом і біогазом фермерське господарство.

Щойно він запустив свою біогазову установку, до нього почали приїжджати вчені з Європи й Америки, щоб побачити, як переробляється пташиний послід на енергію.

Так українському фермерові вдалося створити замкнений цикл виробництва: поле, птиця й переробка відходів для удобрення землі.

У планах Миколи Кузьменка створити дитяче харчування на основі перепелиного м’яса, адже воно найкраще підходить для дитячого організму.

В Україні налічується понад 500 підприємств, котрі спеціалізуються на вирощуванні перепелів. Із них 10 підприємств вирощують по 100-150 тис. птахів на рік. За цей же час в Україні виробляється близько 600 млн перепелиних яєць

 

 

Виконано за допомогою Disqus

+ 33° ... + 17°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

78%