UKRAVIT запускає новий виробничий корпус заводу у Черкасах

26 грудня 2018 80 0
UKRAVIT запускає новий виробничий корпус заводу у Черкасах
UKRAVIT

Компанія «UKRAVIT» розширює свої виробничі потужності та запускає в експлуатацію новий виробничий корпус «Заводу UKRAVIT» у Черкасах. Про це повідомила прес-служба компанії.

За словами засновника компанії Віталія Ільченка, UKRAVIT — єдиний національний R&D-виробник на українському ринку ЗЗР. Компанія постійно вдосконалює продукт .

«І аграрії відчувають різницю: попит на продукцію «UKRAVIT» зростає. Тому в останні роки ми відчули потребу в розширенні виробничих потужностей, аби повною мірою забезпечити наших клієнтів усім необхідним. І в наступному році ми запускаємо в роботу виробничий корпус № 7», — наголосив Віталій Ільченко.

На побудову нового виробничого корпусу пішло близько 1,5 року. Його загальна площа становить понад 1,3 тис. м кв і включає 6 цехів, оснащених сучасним обладнанням.

За словами директора Володимира Ільченка, запуск нового виробничого корпусу відкриє нові можливості для компанії та її клієнтів.

«Наразі усі процеси налагоджені, установки працюють у тестовому режимі. У наступному році із запуском корпусу на повну потужність ми плануємо збільшити об’єми виробництва на 1100 тонн щомісяця в асортименті продукції», — зазначив Володимир Ільченко.

Виконано за допомогою Disqus