Переселенці з Донеччини заснували прибуткову індичу ферму

26 грудня 2018 1942 0
Переселенці з Донеччини заснували прибуткову індичу ферму

Родина Ковтонюк із Донеччини була змушена покинути рідну домівку. Вони мали бажання працювати та обрали сільське господарство. Тепер вони мають власну прибуткову індичу ферму. Про це повідомляє SEEDS.

«І моя сім’я, і наші друзі-переселенці — міські жителі від народження. Але, на щастя, є гугл, інші фахівці, а головне — інтерес і бажання працювати», — говорить Олена Ковтонюк.

Так Олена і її родина стали фермерами: вирощують індиків.

«Ми годуємо нашу птицю чистим кормом: пшениця, кукурудза, макуха і соя. Усе без домішок, чистий корм. Наші індики хімії не їдять. Влітку даємо траву, восени — гарбуз», — розповідає працівник ферми Іван Денисюк.

Олена Ковтонюк зазначає, що використання натуральних кормів робить смак індички особливим.

Зараз їхню продукцію реалізують в Одесі та в Київській області, але вони мріють розширити господарство і вийти не лише на внутрішні ринки, а й європейські.

Як наголошує аналітик Артем Чорний, сьогодні попит на ринку м’яса індички становить близько 100 тис. кг, а виробництво — всього 20-30 тис. кг.

«Потенціал на ринку дуже великий. Збільшується і попит споживання, і ціни на дану продукцію. На початок 2018 р. виробництво індички в Україні склало 1,6 млн голів», — підкреслив експерт.

Також він звернув увагу на ще одну тенденцію: споживання жирного м’яса, такого як свинина, яловичина, баранина, щороку скорочується, а м’яса індички — збільшується. Найперше, через тенденцію здорового способу харчування.

Виконано за допомогою Disqus

- 10° ... - 13°

Вітер

3.3м/с

Опади

0мм

Вологість

78%