BASF презентував новинки для сої та зернових під час щорічної зимової конференції

18 січня 2019 197 0
BASF презентував новинки для сої та зернових під час щорічної зимової конференції
Kurkul.comBASF презентував новинки для сої та зернових під час щорічної зимової конференції

Під час щорічної конференції «Переваги без обмежень!», що відбулась 16 січня, експерти компанії BASF презентували новий гербіцид для сої Корум® та фунгіцидний протруйник для зернових Кінто® Плюс.

  • Селективний страховий гербіцид для сої Корум® ефективний проти дводольних та перерослих бур’янів, контролює бур’яни в складних погодних умовах, не дає фітотоксичності. Завдяки подовженій ґрунтовій дії препарат здатен стримувати ріст бур’янів навіть у наступні сезони вирощування.
  • Інноваційний фунгіцидний протруйник Кінто® Плюс контролює основні хвороби зернових культур, такі, як септоріоз, снігова пліснява та коренева гниль. Наявність діючої речовини Ксеміум® стимулює фізіологічні процеси в рослині й забезпечує AgCelence®-ефект. А досконала формуляція надійно утримує протруйник на насінині й допомагає уникнути його осипання в процесі транспортування та сівби.

«Цього року в нашої компанії виходять одразу два препарати, що будуть цікаві українським господарствам. Та випускаючи нові препарати, ми не забуваємо наголошувати на дієвості попередніх новинок. Щороку ми аналізуємо, які результати вони приносять на практиці й радо ділимося цією інформацією з аграріями. Тільки постійно обмінюючись досвідом ми зможемо разом стимулювати розвиток українського агросектору», — повідомив керівник департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу Тіберіу Діма.

Крім того, спеціально для українського ринку компанія BASF випустила оновлені цифрові рішення для сільського господарства xarvio™ FIELD MANAGER та хarvio™ SCOUTING. Вони дозволять агровиробникам приймати більш обґрунтовані управлінські рішення щодо обробітку полів.

Щороку конференція «Переваги без обмежень!» дозволяє аграріям з усієї України дізнатися про провідні інновації для обробки полів. Також учасники заходу мали нагоду обговорити результати, досягнуті завдяки препаратам компанії, що вже встигли себе успішно зарекомендувати.

Виконано за допомогою Disqus